•   کاپ نایب قهرمان مسابقات  بدمینتون بانوان کارگر کشور در تالار افتخارات ورزش کارگران استان اصفهان قرار گرفت

  • تیم بانوان  هیات ورزشی کارگری استان اصفهان مقام قهرمانی مسابقات دو صحرانوردی کارگران کشور در سال 1401 را کسب کرد

     

  • همایش طبیعت گردی بانوان کارگر شاغل در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و شهرستانهای استان اصفهان برگزار شد
  • مسابقات ورزشی کارگران شرکت دنیای مس کاشان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر  برگزار می شود

     

  • قرعه کشی مسابقات فوتسال کارگری با عنوان کنگره ی شهدای کارگر منطقه شمال استان اصفهان برگزار شد

     

  • نتایج ششمین دوره مسابقات شطرنج شاغلین گروه صنایع گیتی پسند.

     

  • ورزش کارکنان برق منطقه ای اصفهان الگویی موفق برای ورزش کارکنان  در استان اصفهان

     

  • فرشاد دادفر عنوان  ستاره مسابقات شنای کارگران کشور در سال 1401 را به خود اختصاص د
  • نتایج هفته سوم مسابقات لیگ فوتسال کارگران در استان اصفهان

     

  • اصفهان قهرمان مسابقات تنیس روی میز بانوان کارگر کشور در سال 1401 شد

     

  • بخشنامه مسابقات ورزشی بازنشستگان شهرستان کاشان

     

  • بانوان استان اصفهان نایب قهرمانی مسابقات بدمینتون کارگران کشور در سال 1401 را کسب کردند

     

  • افتخار آفرینی ورزشکاران کارگر استان اصفهان در اولین دوره مسابقات فیتنس چلنج قهرمانی کارگران کشور

     

  • بخشامه مسابقات دو صحرا نوردی کارگران استان اصفهان  در سال 1401

     

  • درخشش ورزشکاران استان اصفهان در مسابقات قهرمانی کشور  آکواران (شنا،دو)

     

  • درخشش شناگران استان اصفهان درمسابقات شنا قهرمانى كارگران و كارخانجات كشور  اهواز

     

  • نتایج روز چهارم مسابقات فوتسال کارگران شهرستان فلاورجان گرامیداشت هفته بسیج در سال 1401

     

  • نتایج روز سوم  مسابقات فوتسال کارگران شهرستان فلاورجان  گرامیداشت هفته بسیج

     

  • نتایج هفته نخست مسابقات فوتسال کارگران شهرستان نایین

     

نتایج ششمین دوره مسابقات شاغلین گروه صنایع گیتی پسند.
پنجشنبه ۲۹ دى ۱۴۰۱
0 نظر
42 بازدید

مسابقات ورزشی  در گروه صنایع گیتی پسند اصفهان
نتایج ششمین دوره مسابقات شاغلین گروه صنایع گیتی پسند.
از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۲۸'۱۰'۱۴۰۱ شرکت اصفهان چالاک میزبان ۵۰ نفر داوطلبان شرکت کننده در ششمین دوره مسابقات شطرنج کارکنان گروه صنایع گیتی پسند بود.مسابقات مذکور در پنج دور اجرا ودر پایان حائزین رتبه های برتر به شرح زیر معرفی شدند.
مقام اول  روح اله حسینی از شرکت پترو زر
مقام دوم  مسعود بت شکن از شرکت آذین لوله
مقام سوم  علی جبروتیان از شرکت آوند گسترش

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر