• مسابقات یوگای (بانوان و آقایان) قهرمانی کارگران استان اصفهان همزمان با روز جهانی یوگا برگزار شد

     

  • گروه کوهنوردی باشگاه کارگران اصفهان به  قله هزار بام استان کرمان  صعود کرد

  • فریبا درخشنده نخستین مدال کاروان ایران در رقابت‌های کمپانی های جهانی در  ایتالیا را کسب کرد

     

  • چهارمین فستیوال شنا دختران و فستیوال داخلی واترپلو آقایان آکادمی های ورزشی فولادمبارکه اصفهان برگزار شد.

     

  •  

     زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی تفریحی کارگران شهرستان کاشان آغاز بکار نمود.

  • مسابقات متمرکز دارت کارگران گروه صنایع گیتی پسنداصفهان برگزار شد۔

     

  • رئیس ورزش کارگری استان اصفهان عید سعید قربان و قهرمانی اصفهان در بدمینتون کارگری کشور را تبریک گفت

     

  • هفت بازیکن شایسته کبدی استان  اصفهان به اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی سالنی و ساحلی کشور دعوت شدند

     

  • پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی شرکت اصفهان چالاک  گیتی پسند برگزار شد

     

  • رقابتهای فوتسال شرکت پالایش نفت جی با قهرمانی تیم فوتسال شهید سجادی  ایستگاه پایانی رسید

     

  • کوهنوردان باشگاه کارگران استان اصفهان به قلل آروین و کمال در آذربایجان شرقی صعود کردند.

     

  •  

     

  • مسابقات تیراندازی کمان استان اصفهان (آقایان و بانوان)  به میزبانی باشگاه ورزشی سیمان اصفهان برگزار شد

     

  •  باشگاه کارگران استان اصفهان  مقامهای نخست  تیمی و انفرادی رقابتهای بدمینتون مردان قهرمانی کارگران کشور را کسب کرد

     

  • آتش نشانان کاشان قهرمانی رقابتهای جام حذفی و گل کوچک مردان کارگر شهرستان را کسب کردند

     

  •  

     

  • شرکت صنایع نخ قهرمانی مسابقات فوتسال کارگران شهرستان خوانسار در سال 1403 را کسب کرد
  • مهندس عرب بیگی رئیس شورای اسلامی شهر کاشان از مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران شهرستان بازدید کرد

     

  •  اولین فستیوال بزرگ آکادمی ورزشی شنا فولاد مبارکه اصفهان در دو بخش دختران و پسران برگزار شد.

برگزاری مسابقات فوتسال کارگران شهرستان خوانسار
سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳
0 نظر
70 بازدید


 

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اصفهان - روز دوشنبه 7 خرداد ماه روز نخست  رقابتهای فوتسال کارگران شهرستان خوانسار با رقابت تیمهای حاضر برگزار و نتایج زیر کسب گردید
سلام صنایع پیش تنیده 1 - صنایع نخ0
شهر داری3 --  فرازباتری2
برنامه روز دوم این رقابتها به شرح زیر می باشد
چهارشنبه مورخ 1403/3/9
ساعت 18
فراز باطری—-صنایع نخ(الف)
ساعت 19
صنایع نخ(ب)—صنایع دفاع

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر