• کارکنان ادارات تعاون،کارو رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان شهرستان خور و بیابانک به قله تشت آب خور صعود کردند

     

  •  رئیس محترم اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان با مسئولان هیات ورزشی کارگران شهرستان شاهین شهر و میمه دیدار کردند

  • آقایان امدادیان و معشوری بر همکاری متقابل به منظور رشد کمی و کیفی ورزش کارگران استان اصفهان تاکید کردند

     

  • اولین سه شنبه ورزشی در محیط کار به میزبانی شرکت آذین لوله سپاهان  در شهرک صنعتی مورچه خورت برگزار شد

     

  • مراسم معارفه محمود امدادیان سرپرست جدید مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران استان اصفهان برگزار شد

     

  • مراسم معارفه سرپرست جدید مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران استان اصفهان برگزار شد

     

  •  همایش ورزش صبحگاهی و مسابقه طناب کشی کارگران در شهرستان خوانسار برگزار شد

  • ثبت نام در هنرستان غیر دولتی ورزشی با محوریت خانواده های کارگران در باشگاه فرهنگی ورزشی سیمان اصفهان آغاز شد

     

  • فعالیتهای ورزشی صبحگاهی در شرکت تولیدی دوسنا بعد از وقفه چند ماهه دوباره از سر گرفته شد

     

  • صعود مشترک هیات کوهنوردی وهیات ورزشی کارگران فریدن به قله 3700 متری تاوا برگزار شد

     

  • جامعه ورزش کارگری استان دوشادوش سایر ورزشکاران اصفهان در مراسم  اهداء خون شرکت نمودند

     

  • همایش ورزش صبحگاهی مشترک شرکتهای صنعت آب وبرق اصفهان برگزار شد

     

  • کارگاه یک روزه آموزش مبارزه با مواد مخدر ویژه کارگران شهرستان  کاشان  برگزار شد

     

  • همایش دوچرخه سواری فرزندان کارگر شهرستان خور و بیابانک برگزار شد

     

  • کارگاه یک روزه آموزش مبارزه با مواد مخدر برگزار شد

     

  • اولین جلسه رابطین واعضای کمیته های ورزشی واحد های مختلف گروه صنایع گیتی پسند برگزار شد

     

  • اولین دوره مسابقات دارت آقایان قهرمانی کارگران شهرستان خور و بیابانک برگزار شد

     

نتایج هفته دوم مسابقات فوتسال گروه صنایع گیتی پسند اصفهان
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
0 نظر
176 بازدید

نتایج هفته دوم هفتمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان گروه صنایع گیتی پسند.
دومین هفته مسابقات فوتسال کارکنان گروه صنایع گیتی پسند از ساعت ۱۶ روز جمعه ۲۲'۶'۹۸در سالن چند منظوره ورزشگاه کارگران شماره 2 اصفهان(قدس) برگزار ونتایج زیر بدست آمد.
آتی لوله یک ۴ آتی لوله دو ۱
مانا شیمی ۲ نوین اتصال۰
آتی قطعه ۴ دینا پلیمر ۲
مونا پلیمر ۴ کیمیا جاوید دو ۲
این مسابقات با شرکت ۱۵ تیم از ۱۳ واحدگروه در چهار گروه سه وچهار تیمی برگزار می گردد

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر