• برترین های مسابقات دارت کارکنان صنایع گیتی پسند معرفی شدند.
  • نتایج هفته چهارم مسابقات فوتبال کارگران شهرستان مبارکه

     

  • نتایج هفته سوم مسابقات فوتبال کارگران شهرستان مبارکه

     

  • نتایج هفته دوم مسابقات فوتبال پیشکسوتان کارگر استان اصفهان در سال 1400

     

  • جلسه هماهنگی منتخبین واحد های مختلف گروه عضوکمیته داوران وناظرین مسابقات ورزشی برگزار شد

     

  • دور جدید مسابقات ورزشی کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اصفهان آغاز شد

     

  • نتایج هفته اول مسابقات فوتبال پیشکسوتان

     

  • هفته چهل دوم از  پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی مجموعه کارخانجات گیتی پسند اصفهان  برگزار شد

     

  • اولین دوره مسابقات پینت بال قهرمانی کارگران استان اصفهان

     

  • کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اصفهان به  قله سنبران بام استان لرستان به ارتفاع۴۱۵۰مترصعود کردند

     

  • صعود انجمن کوهنوردی کارگران استان اصفهان به قله سبلان برگزار شد

     

  • مراسم زیارت عاشورای کارکنان زمزم اصفهان همزمان با دهه اول محرم برگزار شد
  • مراسم جشن کارکنان زمزم اصفهان روز چهارشنبه مورخ 6 مرداد در محل کارخانه واقع در شرکت زمزم  برگ

     

  • مراسم قرعه کشی مسابقات فونبال پیشکسوتان استان قهرمانی کارگران استان اصفهان برگزار شد

     

  • بخشنامه سومین دوره لیگ فوتسال قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 1400

     

  • بخشنامه مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 1400

     

  • استان اصفهان  مقامهای اول،دوم و سوم مسابقات بومی و محلی کارگران کشور در سال 1400 را کسب کرد

     

  • مسابقات فوتبال کارگران شهرستان مبارکه با شرکت هشت تیم آغاز شد

     

مسابقات قویترین مردان کویر به میزبانی باشگاه کارگران کاشان برگزار شد
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
0 نظر
451 بازدید

تیم اباصالح  کاشان  قهرمان دومین دوره مسابقات کارگری قویترین مردان کویر در شهرستان کاشان شد
 دومین دوره این مسابقات با سطح کمی و کیفی بسیار بالا و با حضور اکثریت قهرمان کشور به میزبانی مجموعه  فرهنگی ورزشی  کارگران  شهرستان کاشان در 4 رده وزنی و باحضور 61 ورزشکار درقالب 9 تیم درتاریخ 17 و  18 بهمن ماه به مناسبت گرامیداشت یوم الله 22 بهمن برگزارگردید که نتایج انفرادی این دوره از مسابقات به شرح زیر به دست آمد.
(وزن 85-)
مقام اول:آقای سعید رستمی از باشگاه آسیا از اراک
مقام دوم:آقای هادی مرجانی از باشگاه البرز همدان
مقام سوم مشترک:آقایان علی اکبر شهاب پور  و مهدی عزیزی مشترکا از باشگاه اباصالح کاشان
وزن(95-)
مقام اول:آقای ایمان رحیمی از باشگاه پهلوانان لرستان
مقام دوم:آقای سید امیر لهمی از باشگاه اباصالح کاشان                                        مقام سوم مشترک:آقایان محمد رضا محتشم از باشگاه هلال احمر مبارکه و آقای امیر پیری از باشگاه اباصالح کاشان
وزن(105-)
مقام اول:آقای ایمان براتی از باشگاه پسران قدرت مبارکه
مقام دوم:قای میثم بیاتی از باشگاه البرز همدان
مقام سوم:آقای محمد لک از باشگاه پهلوانان لرستان
وزن(105+)
 مقام اول:آقای جلیل عبداللهی از باشگاه البرز همدان
مقام دوم:آقای آرمان اسماعیلی از باشگاه پوریای ولی بادرود
مقام سوم:آقای علی فاضلی از باشگاه آسیا از اراک
و در پایان مقامهای برتر تیمی ب شرح زیر میباشد
مقام اول تیمی:باشگاه اباصالح کاشان با 52 امتیاز
مقام دوم تیمی:باشگاه البرز همدان با 42 امتیاز
مقام سوم تیمی:باشگاه آسیا از اراک با 29 امتیاز

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر