• معاونین و مدیران کل محترم وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مجموعه های ورزشی در شهر اصفهان دیدار کردند

     

  • پلی اکریل مقام نخست مسابقات کاتای کاراته   پیشکسوتان استان اصفهان را کسب کرد

     

  • مسابقات تنیس روی میز کارکنان نیروگاه اصفهان برگزار شد

     

  • هفته بیست و پنجم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی سازمان آتش نشانی اصفهان  برگزار شد

     

  • همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر دفتر هیات ورزشی کارگران شهرستان شاهین شهر افتتاح شد

     

  • کارگراه آموزش اورژانس اجتماعی در شرکت هامون نایژه کاشان برگزار شد

     

  • دیدار امام جمعه کاشان از شرکت ریسندگی و بافت آریا تاب در شهرک صنعتی امیر کبیر کاشان

     

  • محفل انس با قرآن با حضور قاریان برتر جامعه کارگری، بسیج کارگری، اتاق بازرگانی، کارفرمایان و جمعی از کارگران شهرستان کاشان برگزار شد

     

  • جشنواره ورزشی کارکنان سازمان آتش نشانی اصفهان برگزار می شود
  • کارکنان شرکت گروه صنعتی سپاهان با حضور در گلزار شهدا باآرمانهای امام شهیدان تجدید بیعت کردند

     

  • همایش دوچرخه سواری کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان برگزار شد

     

  • دیدار و گفتگوی مسئولان ورزش کارگران استان برگزار  شد

     

  • مراسم آغازین چهارمین دوره المپیاد ورزشی بانوان سراسر کشور برگزار شد
  • مسابقات تنیس روی میز کارکنان گروه صنعتی سپاهان برگزار شد

     

درنا قهرمان مسابقات جودو کارگران استان اصفهان شد
شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۸
0 نظر
816 بازدید

مسابقات جودو قهرمانی کارگران استان اصفهان با شرکت 10 تیم و  85 ورزشکار در اوزان مختلف روز جمعه مورخه 98/05/04 در محل خانه جودو استان برگزار و در پایان تیمهای شرکت تولیدی درنا،ذوب آهن و فولاد مبارکه به ترتیب مقامهای اول تا سوم مسابقات را کسب کردند
نتایج و نفرات برتر در اوزان مختلف به شرح زیر می باشد
وزن به اضافه 100 کیلو گرم آقایان نیما پرهوده و رحمت عابدی مقامهای اول و دوم و آقایان روحالله بابایی و جواد سیدین نیاسوم مشترک
وزن منفی 100 کیلو گرمآقایان ایمان نیک اقبال و جواد مرادی مقامهای اول و دو م، مظاهر بهمن پور و یوسف باروتی مقام سوم مشترک را کسب کردند
منفی 90 کیلو گرم آقایان امید امیدی و مهدی عابدی مقامهای اول و دوم و آقایان  اسماعیل امینی و صادق سعیدیاننیا مقام سوم مشترک را کسب کردند
منفی 81 کیلو گرم آقایان امید توکلی و حمید قاعدی  بارده مقامهای اول و دوم و میلاد ایرانپور و مجید نقدی مقام سوم مشترک
منفی 73 کیلوو گرم آقایان جعفر مولایی و مهرداد رضایی مقامهای اول و دوم ،آقایان  ایمان هلاکویی و علیرضا پاپی مقام سوم مشترک
منفی 66 کیلو گرم آقایان مسعود احمدی و علیرضا کوهی به ترتیب مقامهای اول و دوم ،آقایان ابراهیم کیانی و احمد هاشمی سوم مشترک
منفی 60 کیلو گرم آقایان حمید رضا پاپی و محمد رضا نصوحی.به ترتیب مقامهای اول و دوم ،آقیان علیرضا صادقی پور و حسنعلی صادقیان سوم مشترک
در پایان تیمهای درنا با 3 طلا 2 نقره و 1 برنز
ذوب آهن ب با 2 طلا و 1 برنز
فولاد الف با 1 طلا 3 نقره و یک برنز مقامهای اول تا سوم مسابقات را کسب کردند

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر