• ورزشکاران استان اصفهان مقام های برتر مسابقات بدنسازی کارگران کشور را کسب کردند

     

  • ورزش صبحگاهی کارکنان و کارگران به طور همزمان در 100 ایستگاه سراسر استان اصفهان برگزار شد

     

  • برترین های مسابقات دارت کارکنان صنایع گیتی پسند معرفی شدند.
  • نتایج هفته چهارم مسابقات فوتبال کارگران شهرستان مبارکه

     

  • نتایج هفته سوم مسابقات فوتبال کارگران شهرستان مبارکه

     

  • نتایج هفته دوم مسابقات فوتبال پیشکسوتان کارگر استان اصفهان در سال 1400

     

  • جلسه هماهنگی منتخبین واحد های مختلف گروه عضوکمیته داوران وناظرین مسابقات ورزشی برگزار شد

     

  • دور جدید مسابقات ورزشی کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اصفهان آغاز شد

     

  • نتایج هفته اول مسابقات فوتبال پیشکسوتان

     

  • هفته چهل دوم از  پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی مجموعه کارخانجات گیتی پسند اصفهان  برگزار شد

     

  • اولین دوره مسابقات پینت بال قهرمانی کارگران استان اصفهان

     

  • کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اصفهان به  قله سنبران بام استان لرستان به ارتفاع۴۱۵۰مترصعود کردند

     

  • صعود انجمن کوهنوردی کارگران استان اصفهان به قله سبلان برگزار شد

     

  • مراسم زیارت عاشورای کارکنان زمزم اصفهان همزمان با دهه اول محرم برگزار شد
  • مراسم جشن کارکنان زمزم اصفهان روز چهارشنبه مورخ 6 مرداد در محل کارخانه واقع در شرکت زمزم  برگ

     

  • مراسم قرعه کشی مسابقات فونبال پیشکسوتان استان قهرمانی کارگران استان اصفهان برگزار شد

     

  • بخشنامه سومین دوره لیگ فوتسال قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 1400

     

  • بخشنامه مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 1400

     

درنا قهرمان مسابقات جودو کارگران استان اصفهان شد
شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۸
0 نظر
943 بازدید

مسابقات جودو قهرمانی کارگران استان اصفهان با شرکت 10 تیم و  85 ورزشکار در اوزان مختلف روز جمعه مورخه 98/05/04 در محل خانه جودو استان برگزار و در پایان تیمهای شرکت تولیدی درنا،ذوب آهن و فولاد مبارکه به ترتیب مقامهای اول تا سوم مسابقات را کسب کردند
نتایج و نفرات برتر در اوزان مختلف به شرح زیر می باشد
وزن به اضافه 100 کیلو گرم آقایان نیما پرهوده و رحمت عابدی مقامهای اول و دوم و آقایان روحالله بابایی و جواد سیدین نیاسوم مشترک
وزن منفی 100 کیلو گرمآقایان ایمان نیک اقبال و جواد مرادی مقامهای اول و دو م، مظاهر بهمن پور و یوسف باروتی مقام سوم مشترک را کسب کردند
منفی 90 کیلو گرم آقایان امید امیدی و مهدی عابدی مقامهای اول و دوم و آقایان  اسماعیل امینی و صادق سعیدیاننیا مقام سوم مشترک را کسب کردند
منفی 81 کیلو گرم آقایان امید توکلی و حمید قاعدی  بارده مقامهای اول و دوم و میلاد ایرانپور و مجید نقدی مقام سوم مشترک
منفی 73 کیلوو گرم آقایان جعفر مولایی و مهرداد رضایی مقامهای اول و دوم ،آقایان  ایمان هلاکویی و علیرضا پاپی مقام سوم مشترک
منفی 66 کیلو گرم آقایان مسعود احمدی و علیرضا کوهی به ترتیب مقامهای اول و دوم ،آقایان ابراهیم کیانی و احمد هاشمی سوم مشترک
منفی 60 کیلو گرم آقایان حمید رضا پاپی و محمد رضا نصوحی.به ترتیب مقامهای اول و دوم ،آقیان علیرضا صادقی پور و حسنعلی صادقیان سوم مشترک
در پایان تیمهای درنا با 3 طلا 2 نقره و 1 برنز
ذوب آهن ب با 2 طلا و 1 برنز
فولاد الف با 1 طلا 3 نقره و یک برنز مقامهای اول تا سوم مسابقات را کسب کردند

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر