• مسابقه ورزشی مجازی جام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار می شود

     

  • مسابقات مجازی کیک بوکسینگ و موی تای بانوان و آقایان قهرمانی  کارگران استان اصفهان برگزار شد

     

  • مسابقات دارت کارکنان گروه صنایع گیتی پسند برگزار شد.

     

  • میرکو میزبان هفته هجدهم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان

     

  • تنیس روی میز آغازگر مسابقات کارکنان گیتی پسند.در سال 99

     

  • هفته هفدهم  از پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی شرکت ایران ذوب درشهرک صنعتی اشترجان استان اصفهان برگزار شد

     

  • همایش کوهگشت بانوان و آقایان رزمی کار کارگر شهرستان نجف آباد برگزار شد

     

  • آغاز طرحهای مرمت مجموعه های ورزشی کارگران استان اصفهان
  • سومین دوره مسابقات دارت مجازی کارگران کشور با حضور نمایندگان استان اصفهان و  بمناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد

     

  • هفته شانزدهم پویش ملی دوشنبه های ورزش و  کار در استان اصفهان به میزبانی شرکت آذین لوله سپاهان برگزار شد

     

  • بخشنامه اولین دوره مسابقات مجازی کیک بوکسینگ قهرمانی کارگران استان اصفهان

     

  • بخشنامه اولین دوره مسابقات مجازی موی تای قهرمانی کارگران استان اصفهان (گرامیداشت هفته تربیت بدنی)

     

  • روز پایانی مسابقات تنیس روی میز کارگران شهرستان مبارکه برگزار شد

     

  • همایش ورزش صبحگاهی کارکنان و کارگران شرکت کشت و دامداری فکابا حضور مدیر کل محترم تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد

     

  • رئیس انجمن رزمی کارگران شهرستان شهرضا معرفی گردید

     

  •  مسابقات تنیس روی میز مدیران کارخانجات صنایع گیتی پسند برگزار شد

     

  • هفته پانزدهم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان به میزبانی شرکت سروش صنعت  برگزار شد

     

  • هفته چهارم مسابقات داخلی مدیران گروه صنایع گیتی پسند اصفهان برگزار شد

     

  • آغاز فعالیتهای روزانه با ورزش صبحگاهی در میرکو از شرکتهای موفق و زیر مجموعه هلدینگ توکا فولاد در استان اصفهان

     

  • هسا میزبان هفته  چهاردهم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان

     

درنا قهرمان مسابقات جودو کارگران استان اصفهان شد
شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۸
0 نظر
657 بازدید

مسابقات جودو قهرمانی کارگران استان اصفهان با شرکت 10 تیم و  85 ورزشکار در اوزان مختلف روز جمعه مورخه 98/05/04 در محل خانه جودو استان برگزار و در پایان تیمهای شرکت تولیدی درنا،ذوب آهن و فولاد مبارکه به ترتیب مقامهای اول تا سوم مسابقات را کسب کردند
نتایج و نفرات برتر در اوزان مختلف به شرح زیر می باشد
وزن به اضافه 100 کیلو گرم آقایان نیما پرهوده و رحمت عابدی مقامهای اول و دوم و آقایان روحالله بابایی و جواد سیدین نیاسوم مشترک
وزن منفی 100 کیلو گرمآقایان ایمان نیک اقبال و جواد مرادی مقامهای اول و دو م، مظاهر بهمن پور و یوسف باروتی مقام سوم مشترک را کسب کردند
منفی 90 کیلو گرم آقایان امید امیدی و مهدی عابدی مقامهای اول و دوم و آقایان  اسماعیل امینی و صادق سعیدیاننیا مقام سوم مشترک را کسب کردند
منفی 81 کیلو گرم آقایان امید توکلی و حمید قاعدی  بارده مقامهای اول و دوم و میلاد ایرانپور و مجید نقدی مقام سوم مشترک
منفی 73 کیلوو گرم آقایان جعفر مولایی و مهرداد رضایی مقامهای اول و دوم ،آقایان  ایمان هلاکویی و علیرضا پاپی مقام سوم مشترک
منفی 66 کیلو گرم آقایان مسعود احمدی و علیرضا کوهی به ترتیب مقامهای اول و دوم ،آقایان ابراهیم کیانی و احمد هاشمی سوم مشترک
منفی 60 کیلو گرم آقایان حمید رضا پاپی و محمد رضا نصوحی.به ترتیب مقامهای اول و دوم ،آقیان علیرضا صادقی پور و حسنعلی صادقیان سوم مشترک
در پایان تیمهای درنا با 3 طلا 2 نقره و 1 برنز
ذوب آهن ب با 2 طلا و 1 برنز
فولاد الف با 1 طلا 3 نقره و یک برنز مقامهای اول تا سوم مسابقات را کسب کردند

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر