• معاونین و مدیران کل محترم وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مجموعه های ورزشی در شهر اصفهان دیدار کردند

     

  • پلی اکریل مقام نخست مسابقات کاتای کاراته   پیشکسوتان استان اصفهان را کسب کرد

     

  • مسابقات تنیس روی میز کارکنان نیروگاه اصفهان برگزار شد

     

  • هفته بیست و پنجم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی سازمان آتش نشانی اصفهان  برگزار شد

     

  • همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر دفتر هیات ورزشی کارگران شهرستان شاهین شهر افتتاح شد

     

  • کارگراه آموزش اورژانس اجتماعی در شرکت هامون نایژه کاشان برگزار شد

     

  • دیدار امام جمعه کاشان از شرکت ریسندگی و بافت آریا تاب در شهرک صنعتی امیر کبیر کاشان

     

  • محفل انس با قرآن با حضور قاریان برتر جامعه کارگری، بسیج کارگری، اتاق بازرگانی، کارفرمایان و جمعی از کارگران شهرستان کاشان برگزار شد

     

  • جشنواره ورزشی کارکنان سازمان آتش نشانی اصفهان برگزار می شود
  • کارکنان شرکت گروه صنعتی سپاهان با حضور در گلزار شهدا باآرمانهای امام شهیدان تجدید بیعت کردند

     

  • همایش دوچرخه سواری کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان برگزار شد

     

  • دیدار و گفتگوی مسئولان ورزش کارگران استان برگزار  شد

     

  • مراسم آغازین چهارمین دوره المپیاد ورزشی بانوان سراسر کشور برگزار شد
  • مسابقات تنیس روی میز کارکنان گروه صنعتی سپاهان برگزار شد

     

مسابقات انتخابی پهلوانی و زورخانه ای قهرمانی کارگران استان اصفهان برگزار شد
یکشنبه ۰۲ دى ۱۳۹۷
0 نظر
736 بازدید

مسابقات انتخابی پهلوانی زورخانه ای استان اصفهان با مشخص شدن افراد برتر برگزار شد.
این مسابقات با حضور تیمهای مطرح و شاخص این رشته ورزشی در سطح استان اصفهان و از شهرستانهای اصفهان، دهاقان، خوراسگان، نجف آباد، آران و بیدگل، مبارکه ،ذوب آهن ،گز،زرینشهر،نطنز،لنجان و شهرستان کاشان و با شرکت 100ورزشکار و  در زور خانه پوریای ولی باشگاه کارگران و به میزبانی اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان روز جمعه مورخه 97/09/30برگزار شد .
رقابتهای پهلوانی زور خانه ای در رشته های سنگ(70 کیلوگرم)،کباده(18 کیلو گرم)،چرخ تیز ،4،3،2، میل و میل گیری سنگین (30 کیلو گرم)  ودر وزنهای منهای 70 و به اضافه 70 کیلو گرم برگزار شدو نتایج زیر به دست آمد
سنگ ( 70 کیلو گرم)در وزن منفی 80
آقایان بهنمام احمدی، علیرضا تقییه و احسان شیخان به ترتیب مقامهای اول تا سوم
سنگ 70 کیلو گرم در وزن مثبت  80 کیلو
سعید سجادی،اسماعیل نوذری و علی لاهیچی به ترتیب مقامهای اول تا سوم

کباده(18 کیلو گرم در رده مثبت 80)
علی لاهیچی، محمد ربیعی و سعید امینی به ترتیب مقامهای اول تا سوم
کباده 18 کیلو گرم منفی 80
مجتبی گلپیرا ، سهراب صادقی و مسعود داوودی به ترتیب مقامهای اول تا سوم..
دومیل و سه میل در منفی 80 کیلو گرم.
عباس فرهنگ در هر دو رشته  دو میل و سه میل مقام اول رشته  را کسب کرد
چرخ تیزمثبت 70.
کریم درستی ،کمال کریمی و کاظم زارعی به ترتیب مقامهای اول تا سوم
چرخ تیز منفی 70
مرتضی کریم پور،امیر عارضیان مقامهای اول و دوم مسابقات
.
لازم به ذکر است برگزیدگان این دور از مسابقات در رقابتهای قهرمانی کارگران کشور در بیرجند شرکت خواهند کرد
روبط عمومی هیآت و اداره امور ورزشی کارگران استان اصفهان

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر