•  آقایان مهندس امدادیان و عنایت رئیس محترم ورزش کارگران شهرستان کاشان دیدار کرند

  • جلسه هم اندیشی انجمن رزمی کارگری استان اصفهان برگزار شد

     

  • گروه کوهنوردی باشگاه کارگران استان اصفهان به قله 4040 شاهان کوه صعود کرد

     

  • آقایان امدادیان و علینقی رئیس محترم اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان شاهینشهر و میمه دیدار کردند

     

  • ورزش قایقرانی در آبهای آزاد توسط باشگاه کارگران استان اصفهان برگزار می شود

     

  • آغاز مجدد فعالیتهای ورزشی گروه صنایع گیتی پسند اصفهان از ابتدای مهرماه سال جاری

     

  • هفته دهم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان به میزبانی شرکت میرکو برگزار شد

     

  • هفته دهم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان برگزار شد

     

  • همایش بزرگ در مسیر جاودانگی به میزبانی باشگاه کارگران شهرستان نجف آباد برگزار می گردد

     

  • مراسم کوهپیمایی کارگران شهرستان خور و بیابانک برگزار شد

     

  • آقایان مهندس امدادیان و کریمی مسئول محترم ورزش کارخانه پلی اکریل اصفهان دیدار کردند

     

  • هفته نهم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی شرکت نفت ابزار برگزار شد

     

  • آغاز مجدد فعالیتهای ورزشی کارکنان  گروه صنایع گیتی پسند اصفهان

     

  •  شرکت فن آوران نفت ابزار میزبان هفته نهم دوشنبه های ورزش و کاردر استان اصفهان

  • هفته هفتم پویش دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان به میزبانی شرکت گلنور برگزار شد

     

مسابقات انتخابی دو صحرانوردی قهرمانی کارگران استان اصفهان برگزار شد
سه شنبه ۱۱ دى ۱۳۹۷
0 نظر
452 بازدید

مسابقات انتخابی دو صحرانوردی قهرمانی کارگران استان اصفهان در دو رده زیر40 و بالای 40 سال روز دوشنبه مورخه 97/10/10 در جاده سلامت پارک جنگلی ناژوان برگزار شد

نتایج مسابقات انتخابی دو صحرا نوردی قهرمانی کارگران استان اصفهان

رده بالای 40 سال.

آقایان منصور دهقانی(ذوب آهن)،سعید همتیان(ذوب آهن) و شهاب پویا نظر (صنایع شهید حججی)به ترتیب اول تا سوم رده انفرادی وتیمهای ذوب آهن،هسا و شهید حججی به ترتیب مقامهای اول تا سوم مسابقات تیمی این دسته را کسب کردند

نتایج مسابقات انتخابی دو صحرا نوردی قهرمانی کارگران استان اصفهان

 رده زیر40 سال.

آقایان بهزادمصطفوی(ذوب آهن)،عباس کیانی(فولادمبارکه)وسعیدشهابی(هسا)به ترتیب اول تا سوم رده انفرادی وتیمهای ذوب آهن، شهید حججی و فولادمبارکه به ترتیب مقامهای اول تا سوم مسابقات تیمی این دسته را کسب کردن

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر