• آقایان مهندس امدادیان و مهندس کریمی رئیس محترم اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنجان دیدار کردند

     

  • در ادامه دیدارهای رئیس محترم اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان
    آقایان مهندس محمود امدادیان و علی احسانی رئیس محترم ورزش کارخانه ذوب آهن اصفهان  دیدار نمودند

     

  • آقایان مهندس امدادیان  و مهندس اربابان رئیس محترم ورزش هلدینگ توکا فولاد با یکدیگر دیدار کردند

     

  •  

     

  • زمین چمن طبیعی ورزشگاه کارگران گلپایگان ترمیم شد

     

  • امکانات ورزشی باشگاه ورزشی سیمان اصفهان مورد ارزیابی قرار گرفت

     

  • فولاد شریف خالد شهرمیزبان هفته بیست وهشتم   پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان

     

  • مراسم تجلیل از مسئولان انجمنهای ورزشی شرکت کننده در مسابقات انجمنهای ورزشی قهرمانی استان اصفهان برگزار شد

     

  • تجلیل از قاسم ستاری فرید رئیس هیات ورزشی کارگران استان اصفهان توسط دکتر صالحی امیری صورت گرفت

     

  • مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال کارگران  قهرمانی استان اصفهان در شهرستان مبارکه برگزار شد

     

  • معاونین و مدیران کل محترم وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مجموعه های ورزشی در شهر اصفهان دیدار کردند

     

  • پلی اکریل مقام نخست مسابقات کاتای کاراته   پیشکسوتان استان اصفهان را کسب کرد

     

  • مسابقات تنیس روی میز کارکنان نیروگاه اصفهان برگزار شد

     

مسابقات انتخابی تکواندو قهرمانی استان اصفهان در سال 98 برگزار شد
سه شنبه ۱۷ دى ۱۳۹۸
0 نظر
421 بازدید

مسابقات انتخابی تکواندو مردان قهرمانی کارگران استان اصفهان گرامیداشت  سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی روز دوشنبه مورخه 98/10/16 در محل خانه تکواندو استان اصفهان برگزار شد
این مسابقات در دو بخش مبارزه و پومسه با شرکت 40 ورزشکار برتر این رشته در استان اصفهان  برگزار شد
در بخش مبارزه ورزشکاران در چهار وزن المپیکی منفی 58،منفی68،منفی 80 و مثبت 80 کیلو و در بخش پومسه در سه رده سنی 25 الی 30،31 الی40 سال و 41 سال به بالا به رقابت پرداختندو در پایان و در بخش مبارزه
منفی 58 آقایان
مهدی زالی و هومن رحیمی مقامهای اول و دوم
منفی 68 آقایان
محمد سعید طالبی،مهدی کیانی، به ترتیب مقامهای اول و دوم و مصطفی معصومی و محمد حیدر زاده مقام سوم مشترک
منفی 80 آقایان
مجتبی مختاری ،بهمن اسماعیلی به ترتیب مقامهای اول و دوم و مرتضی بهمن زاده و محمود فتحیان  مقامهای  سوم مشترک
مثبت 80 آقایان
ابوالفضل راستگو ،محمد مهدی حلاج زارع مقامهای اول و دوم و محمد سلیمانی و رسول مسعودی مقامهای سوم مشترک را کسب کردند
در بخش پومسه و در رده سنی 25 الی 30 سال آقایان
ناصر جعفری و مجتبی بهارلویی مقامهای اول و دوم  و  محمد امین سلیمانی و محمد رضا هاشمیان مقامهای سوم مشترک را کسب کردند
رده سنی 31 الی 40 سال آقایان
فرشاد قلی پور و عبدالله حسینی مقامهای اول و دوم و بهمن مسعودی و ناصر معنوی مقامهای سوم مشترک را کسب کردند
رده سنی 41 سال به بالا
رسول متین فر و محسن شاهپیری مقامهای اول و دوم و فرزاد امیر کاوه و ابوالقاسم قائدی مقام سوم مشترک را کسب کردند
در پایان تیمهای آکادمی قهرمان پرور سلمان بهشتی،کارگران کاشان و فولاد مبارکه مقامهای اول تا سوم تیمی این رقابتها را کسب کردند
در پایان این رقابتها  از نفرات و تیمهای برتر با اهداءکاپ،لوح ،مدال و جوایز از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر