• ورزشکاران استان اصفهان مقام های برتر مسابقات بدنسازی کارگران کشور را کسب کردند

     

  • ورزش صبحگاهی کارکنان و کارگران به طور همزمان در 100 ایستگاه سراسر استان اصفهان برگزار شد

     

  • برترین های مسابقات دارت کارکنان صنایع گیتی پسند معرفی شدند.
  • نتایج هفته چهارم مسابقات فوتبال کارگران شهرستان مبارکه

     

  • نتایج هفته سوم مسابقات فوتبال کارگران شهرستان مبارکه

     

  • نتایج هفته دوم مسابقات فوتبال پیشکسوتان کارگر استان اصفهان در سال 1400

     

  • جلسه هماهنگی منتخبین واحد های مختلف گروه عضوکمیته داوران وناظرین مسابقات ورزشی برگزار شد

     

  • دور جدید مسابقات ورزشی کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اصفهان آغاز شد

     

  • نتایج هفته اول مسابقات فوتبال پیشکسوتان

     

  • هفته چهل دوم از  پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی مجموعه کارخانجات گیتی پسند اصفهان  برگزار شد

     

  • اولین دوره مسابقات پینت بال قهرمانی کارگران استان اصفهان

     

  • کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اصفهان به  قله سنبران بام استان لرستان به ارتفاع۴۱۵۰مترصعود کردند

     

  • صعود انجمن کوهنوردی کارگران استان اصفهان به قله سبلان برگزار شد

     

  • مراسم زیارت عاشورای کارکنان زمزم اصفهان همزمان با دهه اول محرم برگزار شد
  • مراسم جشن کارکنان زمزم اصفهان روز چهارشنبه مورخ 6 مرداد در محل کارخانه واقع در شرکت زمزم  برگ

     

  • مراسم قرعه کشی مسابقات فونبال پیشکسوتان استان قهرمانی کارگران استان اصفهان برگزار شد

     

  • بخشنامه سومین دوره لیگ فوتسال قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 1400

     

  • بخشنامه مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 1400

     

سازمان زندانهای کشور قهرمان مسابقات تنیس روی میز کارگران استان اصفهان
سه شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۶
0 نظر
799 بازدید

مهدی خراطی

داره کل زندانهای استان اصفهان قهرمانی مسابقات تیمی تنیس روی میز کارگران استان اصفهان را کسب کرد
مسابقات قهرمانی کارگران استان اصفهان با حضور ١٣ تیم روز یک شنبه مورخه 96/06/05 در محل خانه تنیس اصفهان در هر دو بخش تیمی و انفرادی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی هیآت و اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان
مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران استان اصفهان با حضور اداره کل زندانها, فلاورجان, خمینی شهر,اتاق  اصناف خمینی شهر,فولاد مبارکه, ذوب آهن, شرکت باما, سپاهان الف, سپاهان ب, آریا ناب کاشان, توکا فولاد, هسا و موناپلیمر در مورخه ۵/ ۶ / ٩۶ در محل سالن تنیس روی میز خانه اصفهان در دو قسمت تیمی و انفرادی برگزار گردید
در قسمت تیمی تیمهای شرکت کننده ابتدا در ۴ جدول دوره ای به رقابت پرداختند و مرحله دوم بصورت حذفی _ تصاعدی انجام شد و سرانجام پس از انجام ٢٣ بازی فشرده و جذاب نتایج ذیل حاصل گردید
مقام اول : اداره کل زندانها
مقام دوم : اطاق اصناف خمینی شهر
مقام سوم : هسا
در مسابقات انفرادی ٢۶ بازیکن شرکت کننده در یک جدول تک حذفی مسابقه دادند که سرانجام پس از انجام ٢۶ بازی انفرادی نتایج ذیل حاصل گردید
مقام اول :احمد رضا طغرلیان از اطاق اصناف
مقام دوم : مجید ابراهیمیان از اداره کل زندانها
مقام سوم مشترک آقایان محمد ابراهیمیان از اداره کل زندانها و محمود شمس از ذوب آهن
 داوران و عوامل اجرایی مسابقات
آقایان
ساسان جلیل زاده سرپرست کل مسابقات, حمید نوری سرپرست فنی, رضا هنرمند سر داور و داوران مسابقات آقایان طباخیان, بناکار, امیرحسین کمانی و رضا ایزدی
در پایان در حضور آقایان
 شیرانی رئیس محترم هیآت و اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان، عرب  مسئول محترم اجرائیه باشگاههای  کارگران شهرستان اصفهان،سروری زاده کارپرداز محترم باشگاه کارگران، سرپرستان محترم تیمها و عوامل و کادر اجرایی مسابقات از تیمها و افراد برتر با اهداء کاپ،لوح و جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد
روابط عمومی هیآت و واداره امور ورزش کارگران استان اصفهان

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر