• مراسم معارفه محمود امدادیان سرپرست جدید مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران استان اصفهان برگزار شد

     

  • مراسم معارفه سرپرست جدید مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران استان اصفهان برگزار شد

     

  •  همایش ورزش صبحگاهی و مسابقه طناب کشی کارگران در شهرستان خوانسار برگزار شد

  • ثبت نام در هنرستان غیر دولتی ورزشی با محوریت خانواده های کارگران در باشگاه فرهنگی ورزشی سیمان اصفهان آغاز شد

     

  • فعالیتهای ورزشی صبحگاهی در شرکت تولیدی دوسنا بعد از وقفه چند ماهه دوباره از سر گرفته شد

     

  • صعود مشترک هیات کوهنوردی وهیات ورزشی کارگران فریدن به قله 3700 متری تاوا برگزار شد

     

  • جامعه ورزش کارگری استان دوشادوش سایر ورزشکاران اصفهان در مراسم  اهداء خون شرکت نمودند

     

  • همایش ورزش صبحگاهی مشترک شرکتهای صنعت آب وبرق اصفهان برگزار شد

     

  • کارگاه یک روزه آموزش مبارزه با مواد مخدر ویژه کارگران شهرستان  کاشان  برگزار شد

     

  • همایش دوچرخه سواری فرزندان کارگر شهرستان خور و بیابانک برگزار شد

     

  • کارگاه یک روزه آموزش مبارزه با مواد مخدر برگزار شد

     

  • اولین جلسه رابطین واعضای کمیته های ورزشی واحد های مختلف گروه صنایع گیتی پسند برگزار شد

     

  • اولین دوره مسابقات دارت آقایان قهرمانی کارگران شهرستان خور و بیابانک برگزار شد

     

  • اولین دوره مسابقات دارت بانوان قهرمانی کارگران شهرستان خور و بیابانک برگزار شد

     

  • اولین جلسه  ورزشهای رزمی شهرستان خمینی شهر با حضور مسئولان ورزش کارگری شهرستان برگزار

     

  •  رئیس و اعضاء انجمن رزمی کارگران استان اصفهان با خانواده محترم شهید والا مقام اصغر قضاوی دیدار کردند

     

  •  گروه کوهنوردی مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران شهرستانهای اردستان ونطنز (آقایان و بانوان) به قله 2000 متری گنبد باز صعود کردند

اولین دوره مسابقات فوتبال روی میز کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اصفهان برگزار شد
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
0 نظر
195 بازدید

مرحله نهایی اولین دوره مسابقات فوتبال دستی کارکنان صنایع گیتی پسنداصفهان با حضور ۹۶نفر در قالب ۴۸ تیم دو نفره از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه98/09/13به میزبانی شایسته شرکت مونا پلیمر برگزار گردید.افراد حاضردر این مسابقات ۵ درصد رتبه های برتر  حاضرین در مرحله درون واحدی شرکت های تابعه گروه صنایع  گیتی پسند را تشکیل می دادند.در پایان این دوره از مسابقات که تعداد ۴۷ بازی در جدول یک حذفی برگزار شد:آقایان نریمان فخاری و میثم بشگرد از اصفهان چالاک،مهران علیخانی و محمد جواد عسکری از سکویا چوب ،مسعود صالحی و علی باشتویی از اصفهان چالاک و علی دارم و سجاد دادور از سپهر پلیمر به ترتیب رتبه های اول تا چهارم این مسابقات را بدست آوردند.توضیح اینکه طبق زمانبندی مقرر بود مسابقات از ساعت ۱۲:۳۰ برگزار گردد که به دلیل تراکم تولید و جلوگیری از آسیب به روند کار مجموعه های مرتبط ،با هماهنگی مدیریت محترم و واحد اداری شرکت میزبان و اطلاع رسانی عمومی به کلیه واحد های مرتبط، ۱۸ ساعت قبل از آغاز رقابت ها با تغییر ساعت اجرا گردید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر