• گروه کوه نوردی هیات ورزشی کارگران شهرستان شاهین شهر به قله دماوند صعود کرد

     

  • میرکو  هفته سی و چهارم از پویش ملی ورزش و کار استان اصفهان را برگزار کرد

     

  • سی و سومین هفته از پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار در استان  به میزبانی شرکت سیمان اصفهان برگزار شد

     

  • مسابقات شطرنج مجازی کارگران استان اصفهان برگزار می شود

     

  • از پیشکسوتان ورزش پهلوانی و زورخانه ای کارگران استان تجلیل شد

     

  • مسابقات پولاد مردان استان اصفهان به میزبانی کارخانه ذوب آهن برگزار شد

     

  • کارکنان مونا پلیمبر از مجموعه های گیتی پسند اصفهان به قله دماوند صعود کردند

     

  • سرپرست جدید هیات ورزشی کارگران استان اصفهان منصوب شد

     

  • سی و دومین هفته پویش ملی ورزش و کار در استان اصفهان برگزار شد

     

  • همایش ورزش صبحگاهی و پیاده روی کارکنان اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد

     

  •  نمازخانه جدید ورزشگاه کارگران چهارباغ بالا در دو فضای اختصاصی برادران و خوهران آماده استفاده نمازگزاران گردید.

     

  • اقامه نماز عید فطر در ورزشگاه کارگران شهرستان فلاورجان

     

  • به مناسبت گرامیداشت عید سعید فطرصعود به قله آنالوجه به ارتفاع 3940 متر برگزار شد

     

  • مراسم غبار روبی و زیارت قبورشهدای کارگر استان اصفهان

     

  • گزارش عملکرد  امور ورزش کارکنان شهرداری اصفهان در سال 99

     

  •  فراخوان اولین  جشنواره ثبت عکس کارگر، زندگی کاری و اجتماعی

     

  • با تمام توان در کنار دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان استان خواهیم بود.

     

  • آقایان مهندس امدادیان و مهندس کریمی رئیس محترم اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنجان دیدار کردند

     

اولین دوره مسابقات فوتبال روی میز کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اصفهان برگزار شد
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
0 نظر
313 بازدید

مرحله نهایی اولین دوره مسابقات فوتبال دستی کارکنان صنایع گیتی پسنداصفهان با حضور ۹۶نفر در قالب ۴۸ تیم دو نفره از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه98/09/13به میزبانی شایسته شرکت مونا پلیمر برگزار گردید.افراد حاضردر این مسابقات ۵ درصد رتبه های برتر  حاضرین در مرحله درون واحدی شرکت های تابعه گروه صنایع  گیتی پسند را تشکیل می دادند.در پایان این دوره از مسابقات که تعداد ۴۷ بازی در جدول یک حذفی برگزار شد:آقایان نریمان فخاری و میثم بشگرد از اصفهان چالاک،مهران علیخانی و محمد جواد عسکری از سکویا چوب ،مسعود صالحی و علی باشتویی از اصفهان چالاک و علی دارم و سجاد دادور از سپهر پلیمر به ترتیب رتبه های اول تا چهارم این مسابقات را بدست آوردند.توضیح اینکه طبق زمانبندی مقرر بود مسابقات از ساعت ۱۲:۳۰ برگزار گردد که به دلیل تراکم تولید و جلوگیری از آسیب به روند کار مجموعه های مرتبط ،با هماهنگی مدیریت محترم و واحد اداری شرکت میزبان و اطلاع رسانی عمومی به کلیه واحد های مرتبط، ۱۸ ساعت قبل از آغاز رقابت ها با تغییر ساعت اجرا گردید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر