• دومین جلسه هم اندیشی انجمن رزمی کارگری استان اصفهان به صورت وبینار برگزار شد

     

  • دیدار با جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی همزمان با گرامیدشت هفته دفاع مقدس

     

  • اولین روز مسابقات مدیران گروه صنایع گیتی پسند اصفهان برگزار شد

     

  • مراسم تجلیل از ورزشکاران قایقرانی در آبهای خروشان در باشگاه کارگران استان اصفهان  برگزار شد

     

  • هفته یازدهم پویش دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان به میزبانی آبفا برگزار شد

     

  • هفته دفاع مقدس گرامی باد

     

  •  آقایان مهندس امدادیان و عنایت رئیس محترم ورزش کارگران شهرستان کاشان دیدار کرند

  • جلسه هم اندیشی انجمن رزمی کارگری استان اصفهان برگزار شد

     

  • گروه کوهنوردی باشگاه کارگران استان اصفهان به قله 4040 شاهان کوه صعود کرد

     

  • آقایان امدادیان و علینقی رئیس محترم اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان شاهینشهر و میمه دیدار کردند

     

  • ورزش قایقرانی در آبهای آزاد توسط باشگاه کارگران استان اصفهان برگزار می شود

     

  • آغاز مجدد فعالیتهای ورزشی گروه صنایع گیتی پسند اصفهان از ابتدای مهرماه سال جاری

     

  • هفته دهم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان به میزبانی شرکت میرکو برگزار شد

     

  • هفته دهم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان برگزار شد

     

  • همایش بزرگ در مسیر جاودانگی به میزبانی باشگاه کارگران شهرستان نجف آباد برگزار می گردد

     

  • مراسم کوهپیمایی کارگران شهرستان خور و بیابانک برگزار شد

     

اولین دوره مسابقات فوتبال روی میز کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اصفهان برگزار شد
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
0 نظر
235 بازدید

مرحله نهایی اولین دوره مسابقات فوتبال دستی کارکنان صنایع گیتی پسنداصفهان با حضور ۹۶نفر در قالب ۴۸ تیم دو نفره از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه98/09/13به میزبانی شایسته شرکت مونا پلیمر برگزار گردید.افراد حاضردر این مسابقات ۵ درصد رتبه های برتر  حاضرین در مرحله درون واحدی شرکت های تابعه گروه صنایع  گیتی پسند را تشکیل می دادند.در پایان این دوره از مسابقات که تعداد ۴۷ بازی در جدول یک حذفی برگزار شد:آقایان نریمان فخاری و میثم بشگرد از اصفهان چالاک،مهران علیخانی و محمد جواد عسکری از سکویا چوب ،مسعود صالحی و علی باشتویی از اصفهان چالاک و علی دارم و سجاد دادور از سپهر پلیمر به ترتیب رتبه های اول تا چهارم این مسابقات را بدست آوردند.توضیح اینکه طبق زمانبندی مقرر بود مسابقات از ساعت ۱۲:۳۰ برگزار گردد که به دلیل تراکم تولید و جلوگیری از آسیب به روند کار مجموعه های مرتبط ،با هماهنگی مدیریت محترم و واحد اداری شرکت میزبان و اطلاع رسانی عمومی به کلیه واحد های مرتبط، ۱۸ ساعت قبل از آغاز رقابت ها با تغییر ساعت اجرا گردید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر