• ورزشکاران استان اصفهان مقام های برتر مسابقات بدنسازی کارگران کشور را کسب کردند

     

  • ورزش صبحگاهی کارکنان و کارگران به طور همزمان در 100 ایستگاه سراسر استان اصفهان برگزار شد

     

  • برترین های مسابقات دارت کارکنان صنایع گیتی پسند معرفی شدند.
  • نتایج هفته چهارم مسابقات فوتبال کارگران شهرستان مبارکه

     

  • نتایج هفته سوم مسابقات فوتبال کارگران شهرستان مبارکه

     

  • نتایج هفته دوم مسابقات فوتبال پیشکسوتان کارگر استان اصفهان در سال 1400

     

  • جلسه هماهنگی منتخبین واحد های مختلف گروه عضوکمیته داوران وناظرین مسابقات ورزشی برگزار شد

     

  • دور جدید مسابقات ورزشی کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اصفهان آغاز شد

     

  • نتایج هفته اول مسابقات فوتبال پیشکسوتان

     

  • هفته چهل دوم از  پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی مجموعه کارخانجات گیتی پسند اصفهان  برگزار شد

     

  • اولین دوره مسابقات پینت بال قهرمانی کارگران استان اصفهان

     

  • کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اصفهان به  قله سنبران بام استان لرستان به ارتفاع۴۱۵۰مترصعود کردند

     

  • صعود انجمن کوهنوردی کارگران استان اصفهان به قله سبلان برگزار شد

     

  • مراسم زیارت عاشورای کارکنان زمزم اصفهان همزمان با دهه اول محرم برگزار شد
  • مراسم جشن کارکنان زمزم اصفهان روز چهارشنبه مورخ 6 مرداد در محل کارخانه واقع در شرکت زمزم  برگ

     

  • مراسم قرعه کشی مسابقات فونبال پیشکسوتان استان قهرمانی کارگران استان اصفهان برگزار شد

     

  • بخشنامه سومین دوره لیگ فوتسال قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 1400

     

  • بخشنامه مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 1400

     

اولین دوره مسابقات فوتبال روی میز کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اصفهان برگزار شد
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
0 نظر
321 بازدید

مرحله نهایی اولین دوره مسابقات فوتبال دستی کارکنان صنایع گیتی پسنداصفهان با حضور ۹۶نفر در قالب ۴۸ تیم دو نفره از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه98/09/13به میزبانی شایسته شرکت مونا پلیمر برگزار گردید.افراد حاضردر این مسابقات ۵ درصد رتبه های برتر  حاضرین در مرحله درون واحدی شرکت های تابعه گروه صنایع  گیتی پسند را تشکیل می دادند.در پایان این دوره از مسابقات که تعداد ۴۷ بازی در جدول یک حذفی برگزار شد:آقایان نریمان فخاری و میثم بشگرد از اصفهان چالاک،مهران علیخانی و محمد جواد عسکری از سکویا چوب ،مسعود صالحی و علی باشتویی از اصفهان چالاک و علی دارم و سجاد دادور از سپهر پلیمر به ترتیب رتبه های اول تا چهارم این مسابقات را بدست آوردند.توضیح اینکه طبق زمانبندی مقرر بود مسابقات از ساعت ۱۲:۳۰ برگزار گردد که به دلیل تراکم تولید و جلوگیری از آسیب به روند کار مجموعه های مرتبط ،با هماهنگی مدیریت محترم و واحد اداری شرکت میزبان و اطلاع رسانی عمومی به کلیه واحد های مرتبط، ۱۸ ساعت قبل از آغاز رقابت ها با تغییر ساعت اجرا گردید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر